Annetamine

Miks on Sinu panus oluline?

Kutsume Sind tegema kingitust tulevastele põlvkondadele, et neil oleks homse ehitamisel võimalik õppida lähiminevikust! Annetusega kaasnevad erinevad soodustused.

Kuidas toetada

Tee rahaline toetus

Allolevaid maksevõimalusi kasutades saad Vabamut rahaliselt toetada. Iga annetus on meie muuseumile oluline, sest juba väikesest panusest piisab, et maailm saaks teada mõne järjekordse huvitava ja õpetliku loo Eesti ajaloost.

Ülekande tegemisel lisa selgitusena oma isikukood ja nimi. Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus on tulumaksusoodustusega organisatsioon. See tähendab, et eraisik saab annetustelt tulumaksu tagasi taotleda. Anname annetaja isikukoodi ja annetussumma info Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Toeta kaardimaksega
Tee makse, kasutades PayPal’i
Kuidas veel aidata

Anneta ese või räägi lugu

Oleme tänulikud ka Sinu loo eest. Meid huvitavad väga Sinu vanavanemate kirjad ja esemed. Meie muuseumile on aastate jooksul annetatud ligikaudu 40 000 eset, mis kõik räägivad liigutavaid lugusid meie lähiajaloost. Kirjuta meie peavarahoidja Liisi Rannast-Kasele e-posti aadressil liisi@vabamu.ee või helista telefonil 668 0250.

Toetajad

Inimesed, kes on oma panuse andnud

Okupatsioonide ja vabaduse muuseumi Vabamu heaks on annetanud paljud head inimesed. Aitäh! Tänu teile suudame igal aastal puudutada ja harida kümneid tuhandeid kodanikke ning kanda hoolt muuseumile annetatud 40 000 eseme eest!

“Mitte iial enam!” See oli põhjus, mis ajendas mu ema looma muuseumit Nõukogude Liidu ja Natsi-Saksamaa okupatsioonidest. Vabamu eesmärk on inspireerida, edendada ja säilitada vabadust, näidates Eesti rahva vastupanu repressioonidele ning sellele järgnenud elava ja vaba Eesti tõusu.

Sylvia Thompson, Olga Kistler-Ritso tütar

Minu jaoks tähendab vabadus võimalust olla see, kes sa oled.

Sten Tamkivi

Teise maailmasõja Eesti põgenikud ja nende järeltulijad tegid kõikvõimaliku, et Eesti ei oleks vabas maailmas unustatud. Nende inimeste saatus, töö ja usk vabadusse peab olema Eesti ajaloos jäädvustatud.

Marju Rink-Abel