Kuidas tulla

Autoga
Parkimine muuseumi parklas on vabade kohtade olemasolul külastajatele kuni kaks tundi tasuta. Parkimistasust vabastab parkimise registreerimine piletikassas. Parklasse saab Toompea tänavalt. Kuna parkimiskohti muuseumi külje peal pole palju, soovitame tulla meie juurde jalutades.

Invaparkimiskoht asub Toompea tänava ääres muuseumi parklas ja see on tähistatud.

Lähimad parklad on Vabaduse väljaku parkimismaja ja Kaarli parkla (kehtib parkimissoodustus). Bussid saavad parkida Falgi tee äärde (muuseumist u 250 m).

Kõigile Vabamu külastajatele kehtib Snabbi X1 Kaarli pst 2 parklas -30% soodustus. Parkimise hind koos soodustusega on 2.66€/h ja 14€/24h. 

Soodustuse aktiveerimiseks alustage Snabb äpiga X1 Kaarli tsoonis parkimist. Seejärel skännige läbi äpi QR koodi, mille leiate Vabamu muuseumi kassast või küsige lisainfot muuseumi külastusjuhilt. Soodustust saate skännida enne parkimise alustamist ja ka juba aktiivse parkimissessiooni ajal. 

Ühistranspordiga
Meie muuseumile on kõige lähemal Vabaduse väljaku ja Tõnismäe bussipeatused. Sealt edasi on muuseumisse vaid lühike, umbes 5-minutiline jalutuskäik.

Rattaga
Muuseumi parklas on ka jalgrataste hoidja. Renditõukerattad soovitame jätta Kaarli puiesteele tõukerataste kogumiskohta.

Kuidas tulla

Autoga
Vanalinnas parkimne on tasuline. Lähim tasuta parkimine on Kalamajas, mis on 15-minuti kaugusel muuseumist.

Rattaga
Muuseumi ees rattahoidjat pole, lähim jalgrattahoidja asub Pikk tänav 29a ees.  

Ühistranspordiga

Muuseumile on kõige lähemal Balti jaama bussi- ja trollipeatused ning Mere puiestee trammipeatus (trammid nr 1 ja 2).

Lapsevankriga külastaja 
Vangikongid asuvad keldrikorrusel ning sissepääs on trepi kaudu, seega võib lapsekäru ja liikumine olla raskendatud.

Ratastooliga külastaja
KGB vangikongide muuseumit ei ole kahjuks võimalik ratastooliga külastada, kuna sissepääs on järsu trepi kaudu ning muuseumi ruumid on manööverdamiseks üsna väiksed.