Kontakt

Võta meiega ühendust

Meie muuseumi meeskond on arvult väike, aga hingelt suur. Usume koostöösse ja teame, et lähiajaloo lood aitavad meil luua parema homse. Võta meiega julgelt ühendust, et teha seda koos.

Nõukogu

 • Merju Künnapuu

  Nõukogu liige
  E-posti aadress: info@vabamu.ee
  Merju on alates 2014. aastast juhtinud Kultuuriministeeriumi rahandusosakonda. Merju on persoon, kelles on ühendatud avatus, rahandus ja kultuur. Ta teab, et kultuur on igas tegevusvaldkonnas aasta-aastalt üha olulisem ja et kultuur pole mitte ainult lihtsalt ilus asi, vaid kvaliteetse kultuuri kaudu võime paremini mõista, kes me oleme, kust me tuleme ning mis meie elu nüüd ja tulevikus mõjutab. Kahtlemata aitab Merju hoida silma peal ka sihtasutuse finantsküsimustel.
 • Michael A. Keller

  Nõukogu liige
  E-posti aadress: info@vabamu.ee
  Michael on Stanfordi Ülikooli raamatukogu juht ja kui ta midagi kogu südamest armastab, siis see on Eesti! Michael on käinud nii Saaremaal kui ka Raplamaal ja oma kiires ajagraafikus leiab ta ikka mõne augu, et paar korda aastas Eestisse põigata. Tänu Michaeli eestvedamisele on Stanfordi Ülikoolis aktiivne Balti riikide programm ja kuraator. Ta on aastaid olnud üks muuseumi suurimaid fänne ja entusiaste. Loomulikult on Michael ka Eesti e-resident.
 • Sten Tamkivi

  Nõukogu liige
  E-posti aadress: info@vabamu.ee
  Sten on iduettevõtja, kes tegeleb praegu suure ideega, kuidas võiksid inimesed kõige paremini mõista ja kasutada vabadust töötada ükskõik millises maailma paigas. Sten oli kaheksa aastat üks Skype’i juhte. Ta väärtustab avatust, ettevõtlikkust ja sallivust ning seisab ühiskondlikult selle eest, et Eesti koolides ja ülikoolides väärtustataks tehnoloogiaharidust. Sten on kindlasti üks Eesti olulisemaid saadikuid laias maailmas. Ta usub, et Eesti lugu võib inspireerida sadu kui mitte miljoneidinimesi ehitama paremat homset.
 • Sylvia Kistler Thompson

  Nõukogu juht
  E-posti aadress: info@vabamu.ee

  Sylvia on juba aastaid olnud ühiskondlikult mõjukate vabaühenduste hing ja juht. Ta on sihtasutuse rajaja Olga Kistler-Ritso tütar. Sylvia on Kistler-Ritso Sihtasutuse nõukogu esimees, tema vastutada on, et sihtasutus hariks ühiskonda Eesti lähiajaloo tutvustamise kaudu. Peale muuseumi rajamise ja elushoidmise toetab Sylvia perekond mitmesuguseid Baltimaadele keskenduvaid sündmusi, projekte ja filme. Sylvia soovib, et meie muuseumil oleks ühiskondlik ja sotsiaalne mõju, sest nii on võimalik anda oma panus selleks, et viimase saja aasta õudused ei korduks enam kunagi.

 Aadressi sisestamisel annad nõusoleku Vabamule uudiskirjade saatmiseks. Oma nõusoleku võid sa soovi korral tagasi võtta.