Sündmused

Arutelu Kersti Kaljulaidiga

25.11 kell 18 toimub taskuhäälingusaate "Globaalsed eestlased" avalik salvestus, kus president Kersti Kaljulaidiga vestleb Rainer Sternfeld. Osalemine tasuta.


Kersti Kaljulaid – president, kelle vaba ning tabav sõna kaitseb ühiskonda ajuvabaduse eest ning neid, kes end ise kaitsta ei saa.
 

Eesti Vabariigi viienda presidendi lugu on lugu töökusest, nutikusest, sirgeselgsusest, analüüsivõimest ning julgusest. Presidendina on ta toonud esile ühiskonna valupunkte koduvägivallast sõnavabaduseni, Eesti julgeolekust tehisintellekti võimaliku ohuni. Temast on kujunenud hinnatud kõneleja erinevatel kõrgetasemelistel foorumitel nii digi-, julgeoleku-, välispoliitika teemadel, kui laiemalt ühiskondlike muutuste mõtestaja ja analüüsijana.
 

Vabamu avalikul salvestusel saatesarja "Globaalsed eestlased" jaoks räägime Kersti Kaljulaidiga tema kujunemisloost; kuidas bioloogiaeriala lõpetanud noore võimalused ja valikud viisid multidistsiplinaarsete ametiteni andmeside-, investeerimis-, ning energeetikavaldkonnas; Vabariigi valitsuses ning Euroopa Kontrollikojas. Räägime tema presidendiaastatest ning tegevusest praegu, Eesti ning maailma olevikust ning tulevikust.Vaata ka www.globaalsedeestlased.org


Foto: Visualhunt