Sündmused

Muuseumiöö Vabamus

18.05.2019
Muuseumiööl on okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu tasuta avatud kõikidele huvilistele kell 18.00–23.00. Öös on mustreid!Milliseid mustreid kannab endas vabadus? Milliseid värve kannab endas ajalugu? Tule ja saa inspiratsiooni meie püsinäitusest „Vabadusel ei ole piire“, kus teekonnal läbi muuseumi on sinu saatjaks e-giid, mis viib kaasavale ja mõtisklevale rännakule lähimineviku radadel. Teekonda läbides saad väljendada oma mõtteid ja joonistada terve õhtu jooksul vabaduse ning ajaloo mustreid ja värve muuseumi klaasist seintele.


Muuseumiöö programmi raames on Eesti Hoiuraamatukogu kokku pannud vabaduses loodud raamatute mustri. Sul on võimalik endale tasuta valida sellest põnevalt loodud raamatute mustrist mõni meelepärane väliseesti kirjanduse teos, et anda enda valitud raamatule uus elumuster. Lisaks leiad meie muuseumipoest palju erinevaid ajalooraamatuid väga soodsa hinnaga.


Kogu õhtu jooksul on avatud ka Vabamu kohvik. Siit leiad huvitavaid mustreid maitsvatelt kookidelt ning saad hinnata meie külastusjuhtide kätetööd kohvivahu joonistustelt ja kujunditelt. Tule naudi kindlasti üht mõnusat kohvihetke tükikese koogiga, sest komplekti hind on vaid 3 €!


Leia sündmus Facebookis.

Vaata lisaks Muuseumiöö KGB vangikongides.
 Aadressi sisestamisel annad nõusoleku Vabamule uudiskirjade saatmiseks. Oma nõusoleku võid sa soovi korral tagasi võtta.