Sündmused

Kadri Tuisuga näitusel “Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks"

11.06 kl 12 toimub Vabamus Kadri Tuisu juhendatud ringkäik näitusel „Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“. Ekskursioonile on oodatud kõik huvilised, eriti aga noored, kellel seisab ees elukutsevalik ning kes on huvitatud tehnoloogiast ja IT-st.


Kadri Tuisk on asutaja ja tegevjuht rahvusvahelises ettevõttes Clanbeat, mis pakub õpilastele kõikjal üle maailma tööriistu isiklike eesmärkide seadmiseks ja tõelise kutsumuse leidmiseks. Kadri on ka Eesti haridustehnoloogia ettevõtteid ühendava EdTech Estonia kaasasutaja ja Eesti aasta noore naisettevõtja preemia laureaat.


Minu peamine mure on see, kuidas toetada inimest tema isiklikus arengus,“ selgitab Kadri Tuisk Clanbeati missiooni.

Kadri sõnul jäävad inimesed mingil hetkel hariduse omandamisel n-ö kinni ega tea, kuhu ja kuidas oma energiat suunata. Kadri usub, et positiivsed muutused maailmas toimuvad aktiivsete inimeste kaudu, kes oskavad oma elu ja eesmärke ise juhtida.  


“Minu missioon Clanbeatiga on aidata inimestel saada eneseteadlikumaks ning arendada enesejuhtimisoskusi oma potentsiaali realiseerimiseks.“


Ringkäigul Vabamu näitusel tutvustab Kadri näitust oma vaatenurgast ning räägib haridustehnoloogia võimalustest ja arengutest.


Näitus „Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“ võtab kokku Eesti digiühiskonna kujunemisloo, saavutused ja heidab pilgu tulevikku. Mängulise väljapaneku ja kõnekate lugude kaudu püüab näitus vastata küsimusele, miks ikkagi sai just Eestist, endisest põllumajandusriigist digitaalne ühiskond ning millised uued väljakutsed ootavad meid ees.

Piletid: sootuspilet 7.-, täispilet 11.-, perepilet 23.-.
Vajalik eelregistreerimine.