Uudised

Vabamu otsib kohvikupidajat

Kes me oleme?


Kesklinnas, Toompea jalamil asuv okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu on kaasaegne muuseum eestlaste lähiajaloost, inimlikest väärtustest ning kõigi ühisest rollist vabaduse hoidmisel. Kõneleme Eesti lugu okupatsioonidest vabaduseni, viies külastaja lähimineviku teekonnale inimeste liigutavate lugude saatel.  Keda me otsime?


Kui kohvikupidamine on su kirg ja unistus, sul on sellel alal kogemusi ning otsid võimalusi oma äritegevuse laiendamiseks, siis Vabamu annab sulle selleks võimaluse. Tule rendi kohvikupinda kesklinna kultuurses muuseumimiljöös!Mida me pakume?


  • Võimalust luua kohvikut, mis meelitab kohale ümberkaudsed lõunasöögi soovijad, lastega muuseumihuvilised pered või kultuurinautlejad.
  • Kohvikupinda (85 m2) kesklinnas, Toompea 8.
  • Sissekolimiseks valmis kohvikut koos mööbli, tehnika ja väikevahenditega. Kokkuleppel võib kohviku sisustada ka oma tehnika ja inventariga.
  • Võimalust osutada catering-teenust muuseumi ja rendisündmustele.  
  • Muuseumikülastajaid kohviku klientideks.
  • Koostööd Vabamu meeskonnaga külastajatele parima kogemuse pakkumisel.Mida ja millal me ootame?


Palun saada meile nägemus oma kohviku kontseptsioonist (sh menüüst) ning jaga meiega oma mõtteid kohviku sihtrühmade, erimenüüde või tulevikuvõimaluste osas. Palun saada oma visioon hiljemalt 7. aprillil aadressile marika@vabamu.ee.Tekkis huvi?


Inspiratsiooni kogumiseks ning lisaküsimuste arutamiseks oled oodatud kohvikuga tutvuma. Külastamiseks anna palun oma tulekust kindlasti eelnevalt teada.


Küsimustega aitab ja ruume tutvustab muuseumi teenindusjuht Marika Pihel: marika@vabamu.ee või 5681 3771.